Üleplatsimeheks pretendeerinud Rauno Nurger aitas Huesca suure võiduni

Hispaania korvpalli tugevuselt teises liigas (LEB Gold) sai Rauno Nurgeri kodumeeskond Huesca Levitec pühapäeval 105:68 jagu Vitoria-Gasteiz Saenz Horeca Araberri tiimist.

Huesca võitis esimese veerandaja 25:16 ja poolajale siirduti 57:34 eduseisust. Kolmanda veerandajaga paisus vahe 32 punktile ning ka viimasel neljandikul oldi külalismeeskonnast 23:18 paremad.

Rauno Nurger teenis mänguaega 26 minutit ja viskas 22 punkti (vabavisked 2/2, kahesed 10/13). Veel võttis ta 7 lauapalli, andis 2 korvisöötu, tegi ühe vaheltlõike ja 3 isiklikku viga. Stojan Gjuroski viskas Huesca parimana 25 silma, vastaste poolelt tõi Mathieu Nkongolo Kamba 17 punkti.

Turniiritabelis asub Huesca (18-14) üheksandal kohal, Araberri (7-25) on 18. ehk viimasel positsioonil.