Valge lustis võidumängus 25 punktiga, Halleril tuli leppida kaotusega

-Robert Valge | Foto: Club Baloncesto San Pablo Burgos Facebook

Robert Valge suurepärane mäng vedas Burgose duubli Hispaania tugevuselt neljandas liigas (LEB Bronze) võidule C.B Solarese meeskonna üle numbritega 80:71 (14:15, 22:19, 26:12, 18:25).

Mäng algas väga võrdselt, poolajaks oli Burgose duubel ees vaid 2 punktiga. Seejärel algas võimas kolmas veerandaeg, mille käigus läks hoogu nii meie mees Valge kui ka tema tiimikaaslased ja seda ennekõike kolmesejoone tagant. Veerand võideti 14 punktiga ning viimasel neljandikul oli vaja vaid võit vormistada.

Valge oli meeskonna veduriks. 25 minutiga viskas 25 punkti (kahesed 5/8, kolmesed 4/7, vabavisked 3/3), lisaks hankis 7 lauapalli, andis ühe söödu, tegi ühe pallikaotuse ja 2 viga. Valget toetasid Igor Cvorovic 12 ja Victor Hernandez 11 punktiga.

Solarese meeskonna parimad olid Sergio Carrera 18, Daniel Giovanny Martinez 15, Richard Johnston-Dean Freeman 14 punktiga.

Liigatabelis asub Burgose duubel 4 võidu ja ühe kaotusega teisel kohal. Järgimisena kohtutakse 17. novembril võõrsil Gallofa meeskonnaga.

Egert Halleri koduklubil C.B.L’ Hospitalet’il tuli Hispaania tugevuselt kolmandas liigas (LEB Silver) vastu võtta kaotus Alicanet meeskonnalt skooriga 65:79 (29:17, 11:26, 8:19, 17:17).

Pärast suurepärast avaveerandit, mis võideti 12 puntkiga, lagunes Hospitalet’i mäng täielikult. Vastane oli nii visetel, lauavõitluses kui ka kaitses oluliselt parem. Haller tõi 34,5 minutiga 12 punkti (kahesed 0/3, kolmesed 3/6, vabavisked 3/3), sai 3 lauapalli, andis ühe söödu, tegi 3 vaheltlõiget ja 2 viga. Meeskonna parim oli 16 punktiga Mouhamadou Diop.

Alicante tiimi vedasid Justin James Pitts 16, Devin Schmidt 15 ja Kingsley Obiekwe Sam 12 punktiga.

Liigatabelis langes Halleri meeskond 8. kohale 3 võidu ja 4 kaotusega. Järgmisena kohtub Hospitalet kodus 14. novembril Aceitunas Fragata Moroni tiimiga.