Varese mängis eduseisu maha ja alustas veerandfinaali kaotusega

Siim-Sander Vene | Matteo Cogliati/PACIFIC P/SIPA/Scanpix

Itaalia korvpalli meistriliiga veerandfinaalis tuli Siim-Sander Vene kodumeeskonnal Varesel tunnistada võõrsil Brescia 68:61 paremust. Kolme võiduni peetavas seerias jäi nii Varese 0:1 kaotusseisu.

Võõrustajad olid esimesel poolajal Varese vastu raskustes, kui jäädi avaveerandil 13:20 taha ning poolajaks olid külalised 40:31 juhtimas. Kolmandal veerandajal suutis Brescia kohtumise aga enda kasuks pöörata ning minna viimasele neljandikule vastu juba 55:52 eduseisus. Järgmisel kümnel minutil suutis Varese vaid üheksa silma visata kodumeeskonna 13 vastu ning kokkuvõttes teeniti seitsmepunktiline kaotus.

Siim-Sander Vene mängis 25 minutit ja viskas selle ajaga 5 punkti (kahesed 1/4, kolmesed 1/6). Tema arvele jäi veel 5 lauapalli ja 3 pallikaotust. Meeskonna resultatiivseim oli Stan Okoye 18 punkti ja 8 lauapalliga. Võitjatele tõi 21 punkti Marcus Landry.

Võistkonnad lähevad uuesti vastamisi 14. mail.