fbpx
Close

VASTA JA VÕIDA! Mis on Leemet Böckleri punktirekord kõrgliigas?

Avatar
-Leemet Böckler | Foto: Siim Semiskar

Korvpallipodcastis “Möödavise” on kahel viimasel korral TeamShield’i küsimusmängus nihutatud järjest õigesti vastanute arvu rekordeid. Sel korral oli saatekülaliseks 18-aastane Eesti korvpalli tulevikumees Leemet Böckler, kellega rääkisime TalTechi meeskonna ja Eesti-Läti liiga hetkeseisust ning noormeest USA üliõpilasliigas ees ootavast elust.

TeamShield’i küsimusmängus esitasime lihtsa ja konkreetse faktiküsimuse Böckleri senise karjääri kohta: Mis on Leemet Böckleri punktirekord kohalikus kõrgliigas?

Vastused saab saata meiliaadressile info@korvpall24.ee või Korvpall24.ee Facebooki lehe sõnumitesse.

Auhinnaks on endiselt TeamShield’i poolt kujundatud Korvpall24.ee erilahendusega särk, mille selja peale trükitakse ka võitja poolt soovitud nimi.

Eelmise nädala küsimusele tuli üle 40 õige vastuse ning tänu Böcklerile saab edaspidi TeamShield’i poolt tehtud Korvpall24 erilahendusega korvpallisärgiga ringi käia Toomas Uuskam. Saates tuli ka välja, et Böckler ja seekordne auhinnamängu võitja Uuskam tunnevad üksteist ka päris isiklikult. Kuidas, seda saab kuulata juba saatest.

Selleks, et auhind kätte saada, tuleb Toomasel pilk peale visata TeamShield.com Facebooki lehele ja hakata seda jälgima. Seejärel peab ühendust võtma PVK Tradinguga (info@pvktrading.eu), kirjutades, millises suuruses särki endale soovid ja millise nime selja peale lased kirjutada.

Kuula saadet (küsimusmäng alates 46.06):

scroll to top
Inline
Inline