fbpx
Close

VIDEO | Raieste ja Baskonia panid lühikese pingiga Moskva Himki kindlalt paika

-Sander Raieste | Foto: Saski Baskonia Twitter

-Sander Raieste | Foto: Saski Baskonia Twitter

Sander Raieste ja Baskonia teenisid Euroliigas võidulisa, kui koduväljakul alistati kindlalt väikse rotatsiooniga Moskva Himki numbritega 77:60 (15:18, 20:18, 19:11, 23:13)

204 cm pikkune Raieste mängis algviisiklasena 2,5 minutit ning selle ajaga jäi skoor avamata. Eestlase ainus viskesooritus blokeeriti, kuid statistikasse läks kirja üks lauapall, pallikaotus ja isiklik viga.

Valitseva Hispaania meistri kasuks viskasid enim punkte Rokas Giedraitis ja Achille Polonara, kelle arvele jäi 20 silma. Himki resultatiivseim oli 17 punkti toonud Vyacheslav Zaytsev, kes viibis väljakul 39,5 minutit. Puhkuseta mänginud Jonas Jerebko sai statistikasse kirja 12 silma.

Kolmapäeval pidanuks toimuma Baskonia ja Peterburi Zeniidi mäng, kuid see jäi koroonaviiruse tõttu ära ning eestlase koduklubi teenis 20:0 võidu. Seega on valitseva Hispaania meistri Euroliiga saldo hetkel kolm võitu ja üks kaotus, millega hoitakse täiseduga jätkava Kaunase Žalgirise järel teist kohta. Viiendas mängus, mis toimub 22. oktoobril läheb Raieste koduklubi vastamisi Berliini Albaga (1-3).

Koduliigas peab Baskonia (3-2) järgmise mängu 18. oktoobril, kui võõrustatakse Hispaania kõrgliigas täiseduga jätkavat Barcelonat (3-0).

Vaata videot kohtumise tipphetkedest:

scroll to top