VIDEO | Rait-Riivo Laane tabas hullumeelse võiduviske ning jooksis saalist otsejoones õue

-Rait-Riivo Laane pärast võiduviset | Foto: Ekraanitõmmis

Kreeka korvpalli esiliigas olid laupäeval tõeliseks trilleriks kujunenud kohtumises vastamisi kahe eestlase Rait-Riivo Laane ning Martin Paasoja koduklubid Kosi Ippokratis ja Ateena Psychiko. Kohtumise võitis alles teisel lisaajal Ippokratis ning seda Laane koos sireeniga tabatud kaugviskest 85:83.

Laane oli mängus oma meeskonna keskne figuur, kui lisaks võiduviskele panustas kokku 22 punkti, 13 korvisöötu ja 5 lauapalli. Seejuures sireenikolmene oli Laane jaoks tolles mängus kaheksast üritusest ainus kaugvise, mis läbi rõnga läks.

Nagu juuresolevast videost näha, siis Laane jooksis pärast võiduviset koos kaaslastega otsejoones saalist välja ja õue. Korvpall24.ee portaalile ütles mees õhtul muiates: “Jooksin õue jah, aga miks, seda ei oska öelda.”

“Kunagi Eestis esiliigas mängisime Kohilaga Tartus, siis panin ka ühe viimase sekundi viske, aga rohkem ei meenugi,” vastas Laane küsimuse peale, kas selliseid võiduviskeid on tal varemgi ette tulnud.

Vastasmeeskonnas mänginud Martin Paasoja tõusis 23 punktiga üleplatsimeheks, kuid pidi oma koondisekaaslase käe läbi vastu võtma valusa kaotuse.

“(Martin) soovis õnne mulle, mis tal muud ikka öelda. Kusjuures nad olid veel pärast mängu lennukile hiljaks jäämas, kuna mäng venis ja vaid tund ja 10 minutit jäi neil lennukini aega ning saalist sõitis bussiga lennujaama 25 minutit. Napilt jõudsid,” rääkis Laane Paasoja tiimi Psychiko seiklustest.