fbpx
Close

Viskemasina kasutajate kogukond aitab edendada Eesti noortekorvpalli

-Treening viskemasinaga | Foto: Dr. Dish

-Treening viskemasinaga | Foto: Dr. Dish

Mõned kuud tagasi jagasime uudist esimesest Eestis toimunud viskemasina koolitusest. Tänaseks on Eesti korvpalliklubides ja spordikeskustes noormängijate poolt kasutuses kokku seitse Dr. Dish All-Star viskemasinat.

Dr. Dish Euroopa tiim, sealhulgas Spordiareenid OÜ juhatuse liige Mario Luik, on võtnud missiooniks viskemasina kasutamise võimalusi aktiivselt kõikjal tutvustada. Eestis on selleks loodud vastavad sotsiaalmeediakanalid: Dr. Dish viskemasinad, Dr. Dish korvpalli kogukond Eestis ja Dr. Dish korvpalli Instagram.

Maikuus toimuvad Spordiareenid OÜ, Eesti Korvpalliliidu ja Strength n’ Motion’i eestvedamisel kaks vinget korvpallipäeva, mis koosnevad koolitusest ja näidistreeningutest. 7. mail oodatakse huvilisi Jüri Spordihoonesse ja 8. mail Karulaugu Spordikeskusesse.

7. mai õhtul pannakse noormängijad proovile ka viskevõistluses, mille võitja saab tasuta pääsme rahvusvahelisse korvpallilaagrisse. Kõigil korvpallihuvilistel tasub kogukonnaga liituda ning sündmustest osa saada.

Viskemasinate omanikud ja/või asukohad Eestis on hetkel: Tiit Soku KK (2016), Audentese Spordigümnaasium (2018), Reinar Halliku KK (2018), Tallina Kalevi Korvpalliakadeemia (2018), Kääriku Spordikeskus (2018), Tallinna Inglise Kolledž (2019) ja Jüri Spordihoone (2019).

scroll to top