Visketabavusega hädas olnud Vene ja Gran Canaria ei suutnud koduses liigas võidureele naasta

-Siim-Sander Vene | Foto: CB Gran Canaria Facebook

Hispaania korvpalli kõrgliigas pidi Siim-Sander Vene kodumeeskond Gran Canaria Herbalife võtma vastu teise järjestikuse kaotuse, kui tunnistati San Pablo Burgose 81:74 paremust.

Gran Canaria jäi avaveerandil 12:24 taha ja poolajaks oli vahe 14 punkti. Kolmanda veerandajaga õnnestus võõrustajatel kaotusseis küll 53:64 peale vähendada ja ka viimane neljandik võideti 21:17, kuid sellest jäi kokkuvõttes väheks.

Siim-Sander Vene mängis 15,5 minutit ja viskas 2 punkti (kahesed 1/2, kolmesed 0/4). Lisaks võttis ta 3 lauapalli, tegi ühe viskeblokeeringu ja kaks isiklikku viga.

Marcus Eriksson kerkis Gran Canaria parimaks 22 punktiga. Josh Magette lisas 16 silma. Võitjate poolelt tõi Vlatko Cancar 13 ning Augusto Lima 12 punkti.

Nelja võidu ja kümne kaotusega hoiab Gran Canaria turniiritabelis eelviimast ehk 17. kohta. Burgos jätkab 11. positsioonil.

Kohalik kõrgliiga jätkub Gran Canaria jaoks 6. jaanuaril, kui vastaseks on Fuenlabrada, kelle ridades Vene tänavu ka kahes kohtumises kaasa tegi. Kolm päeva varem minnakse Euroliigas vastamisi Moskva oblasti Himkiga.