Võimsa tagasituleku teinud Hamburg kaotas lisaajal, Kotsarilt kahekohaline arv punkte

-Maik-Kalev Kotsar | Foto: imago images/Manngold/Scanpix

Saksamaa kõrgliigas pidi valusa kaotuse vastu võtma Maik-Kalev Kotsari tööandja Hamburgi Towers, kes jäi kodusaalis lisaajal 92:95 alla Bayreuthile.

Avaveerandi kaotas Hamburg 17:25 ja kolm minutit enne poolaja lõppu oldi taga 31:44. Seejärel algas aga Hamburgi võimas tagasitulek. Poolajaks vähenes vahe viiele punktile ning kaks ja pool minutit enne kolmanda veerandi lõppu juhiti juba 63:58. Edasi võrdselt kulgenud kohtumine läks lisaajale seisul 86:86. Lisaaja viimasel sekundil blokeeris Bayreuthi keskmängija Dererk Pardon Kotsari kaugviske, mis oleks seisu viigistanud.

Algviisikusse kuulunud Kotsar mängis kokku 25 minutit, mille jooksul viskas ta 12 punkti (kahesed 6/8, kolmesed 0/1, vabavisked 0/3), hankis kaks lauapalli, andis ühe resultatiivse söödu ja tegi ühe vaheltlõike. Lisaks kogunes eestlase arvele üks pallikaotus ja kolm isiklikku viga.

Hamburgi resultatiivseim oli Jordan Swing, kes viskas 18 punkti, võttis kolm lauapalli ja andis neli korvisöötu. Bayreuthi parim oli 19 punktiga Frank Bartley.

Kotsari klubi on sel hooajal võitnud üheksa mängu ja kaotanud viis. Liigatabelis on Hamburg 18 meeskonna seas 18 punktiga seitsmendal kohal. Kümne kaotuse kõrvale kuuenda võidu saanud Bayreuth jätkab 12 punktiga 10. tabelireal.