Algviisikus alustanud Puidet ja Raadik aitasid Jämtlandi hooaja esimese võiduni

-Jaan Puidet | Foto: KFUM Jämtland Basket Facebook

Jaan Puideti ja Toomas Raadiku koduklubi Jämtland Basket sai Rootsi kõrgliigas kolme kaotuse kõrvale hooaja esimese võidu, kui alistas külla sõitnud Norrköpingi 90:78 (20:19, 17:25, 26:16, 27:18).

Eestlastest tegi täna parima etteaste algviisikus alustanud Toomas Raadik, kes tõi 17,5 minutiga 14 punkti (kahesed 5/7, kolmesed 1/3, vabavisked 1/3), võttis 5 lauapalli, andis ühe resultatiivse söödu, tegi ühe viskeblokeeringu ja kolm isiklikku viga. Samuti kohtumist väljakult alustanud Jaan Puideti arvele jäi 31 minutiga 6 silma (kahesed 3/7, kolmesed 0/3). Lisaks hankis tagamängija 6 lauapalli, jagas 5 resultatiivset söötu, tegi ühe vaheltlõike, ühe viskeblokeeringu ja neli isiklikku viga.

Jämtlandi resultatiivseim oli Jordan Semple 22 punktiga. Vastaste parim oli 13 punkti ja 14 lauapalliga kaksikduubli teinud Anton Saks.

Ühe võidu ja kolme kaotusega on eestlaste koduklubi liigatabelis kümne meeskonna seas kuuendal kohal. Järgmise mängu peab Jämtland kolmapäeval, kui võõrsil minnakse vastamisi Borasega.