fbpx
Close

Äsja olulise võidu saanud Valga-Valka jäi ilma oma võtmemängijast

-Stephen Brown | Foto: BK Valga-Valka Facebook

-Stephen Brown | Foto: BK Valga-Valka Facebook

BC Valga-Valka/Maks&Moorits korvpallimeeskonnast lahkus tiimi suurim ja OlyBet Eesti-Läti Korvpalliliiga paremuselt kümnes skooritegija Stephen Brown.

“Peame kahjuks teatama, et head mängu näidanud Stephen on silma jäänud ka teistele ning on saanud võimaluse oma karjääris järgmine samm astuda. Aitäh, Stephen, ja edu uues meeskonnas!” seisis BC Valga-Valka/Maks&Moorits Facebooki lehel.

22-aastane Brown saabus Valga-Valka ridadesse novembri viimasel nädalal, asendades vigastada saanud Tom Kaldret. Tagamängija kerkis kiirelt meeskonna liidriks ning üheksa kohtumisega jäid tema keskmisteks näitajateks 17,4 punkti, 3,7 korvisöötu, 2,7 vaheltlõiget ja 2,6 lauapalli. Kolmapäeval aitas ta Valga-Valka magusa 74:69 võiduni Valmiera Glass VIA vastu ning viskas üleplatsimehena 26 punkti.

Pooleteise nädala jooksul on klubist lahkunud juba kolm ameeriklast. 21. jaanuaril selgus, et võistkonnas ei jätka Clayton Wilson ja loetud päevad hiljem siirdus Betsafe Jurmalasse Carl Anthony Montgomery. Piirilinna meeskond peab järgmise mängu 7. veebruaril, kui võõrustatakse turniiritabeli kolmandat BC Kalev/Cramot.

scroll to top