fbpx
Close

Baskonia jäi lisaajal alla Istanbuli Anadolu Efesile

-Jaycee Carroll ja Sander Raieste | Foto: EPA/Scanpix

-Jaycee Carroll ja Sander Raieste | Foto: EPA/Scanpix

Euroliiga põhiturniiri eelviimases mänguvoorus võttis Sander Raieste tööandja Baskonia koduväljakul vastu Istanbuli Anadolu Efesi, kuid pidi lisaajale läinud kohtumises tunnistama Türgi klubi 111:101 (22:19, 24:22, 19:22, 27:29, 19:9) paremust. 

Raieste kuulus küll võistkonna nimekirja, kuid mänguminuteid peatreener Duško Ivanovic eestlasele ei andnud. Baskonia kasuks viskasid enim punkte Achille Polonara ja Rokas Giedraitis, kes tõid vastavalt 23 ja 21 silma.

Anadolu Efesi ja kogu kohtumise resultatiivseimaks kerkis Shane Larkin 30 punktiga. Krunislav Simoni arvele jäi 21 silma ja 6 resultatiivset söötu.

Viimases Euroliiga voorus, mis peetakse 8. aprillil kohtub turniiritabelis praegu viimast veerandfinaali viivat kohta hoidev Baskonia (18-15) koduliiga rivaali Valenciaga (17-15), kes on hetkel tabelis 10. kohal, kuid kohtub täna õhtul veel Berliini Albaga.

Valencia võidu korral on mõlemal võistkonnal enne viimast ja otsustavat vooru võrdselt võite ja kaotuseid. Hooaja esimeses omavahelises kohtumises jäi ühe punktiga peale Raieste koduklubi.

scroll to top