Erkmaa koduklubil jäi viimase veerandaja tagasitulekust napilt puudu

Avatar
-Hugo Erkmaa | Foto: Siim Semiskar

Hugo Erkmaa koduklubi Trapani sai Itaalia esiliigas kirja kaotuse, kui eile õhtul jäädi võõrsil 66:74 alla Casale Monferrato meeskonnale.

Sisuliselt kogu mängu tagaajaja rollis olnud Trapani kaotas avapoolaja 28:38, kuid kolmanda veerandi lõpuks vähenes vahe kuuele punktile 53:59. Minut ja 40 sekundit enne lõppu jõuti veel kolme punkti kaugusele 64:67, kuid mängu otsustavad hetked kuulusid siiski kodumeeskonnale.

Pingilt mängu sekkunud Erkmaa 14 minutiga kätt valgeks ei saanud, eksides ühel kolmepunktiviskel. 21-aastase mängumehe arvele jäi üks resultatiivne sööt ja üks isiklik viga.

Itaalia esiliiga Serie A2 põhiturniiril on Trapanil nüüdseks peetud pooled kohtumised. Senisest 13-st mängust on võidetud neli, mis annab neile oma alagrupis 14 meeskonna hulgas alles 12. koha. Viie kaotuse kõrvale hooaja seitsmenda võidu saanud Casale Monferrato hoiab viiendat kohta.