Erkmaa sai Trapani võidumängus lähirivaali vastu käe valgeks

-Hugo Erkmaa | Foto: Siim Semiskar

Itaalia esiliigas sai eile väärt võidu kirja Hugo Erkmaa koduklubi Trapani, kes alistas külla sõitnud Milano Urania 79:64.

Trapani otsustas tasavägiselt kulgenud mängu saatuse viimasel veerandajal, kui külaliste üheksa punkti vastu visati 24 silma.

Vahetusmängijate pingilt sekkunud Erkmaa pääses platsile 11 minutiks, mille jooksul tõi kolm punkti (kolmesed 1/1) ja hankis ühe lauapalli. Lisaks patustas eestlane kahe pallikaotusega ja tegi ühe isikliku vea.

Trapani resultatiivseimana viskas ameeriklane LaMarshall Corbett 26 punkti, neist 12 viimasel veerandajal. Kaotajate parimana tõi tema kaasmaalane Nik Raivio 19 punkti ja 10 lauapalli.

Nii Trapanil kui ka Milano Uranial on üks mäng enne hooaja esimese faasi lõppu kirjas 13 võitu ja 12 kaotust, millega ollakse oma alagrupis vastavalt viiendal ja kuuendal kohal.