Erkmaa viskas Trapani napis kaotusmängus kahekohalise punktisumma

-Hugo Erkmaa | Foto: Siim Semiskar

Hugo Erkmaa tööandja Trapani pidi Itaalia esiliigas vastu võtma valusa kaotuse, kui kodusaalis jäädi alla Capo d’Orlando meeskonnale 83:87 (22:24, 17:14, 23:19, 21:30).

Neljanda veerandi keskel juhtis Trapani 11 punktiga ning veel minut enne normaalaja lõppu oli seis viigis 80:80. Mängu lõpp kuulus aga külalistele.

Algkoosseisus alustanud Erkmaa viibis väljakul 23 minutit ja viskas selle ajaga 10 punkti (kahesed 1/2, kolmesed 2/4, vabavisked 2/2), olles üks viiest Trapani mängijast, kes jõudis kahekohalise punktisummani. Lisaks kogunes eestlase arvele üks lauapall, viis resultatiivset söötu, üks vaheltlõige, kolm pallikaotust ja kolm isiklikku viga.

Trapanil on nüüd kolm võitu ja viis kaotust, mis annab neile rohelises alagrupis 14 meeskonna konkurentsis 11. koha.

Arnold Miti koduklubi Chieti Basket 1974 sai võõrsil 81:68 jagu Rooma Stella Azzurrast, kelle noortesüsteemi kuulub Kaspar Kuusmaa. Mitt kuulus küll Chieti koosseisu, kuid väljakule ei pääsenud.

Chietil on punases alagrupis nüüd kirjas kolm võitu ja kolm kaotust. See annab 13 meeskonna konkurentsis kuuenda koha.