fbpx
Close

Hästi võidelnud Nurger ja Huesca pidid leppima napi kaotusega

-Rauno Nurger | Foto: cbphuesca.com

-Rauno Nurger | Foto: cbphuesca.com

Hispaania tugevuselt teises liigas (LEB Gold) kõrgete kohtade eest võitlev Rauno Nurger ja Huesca pidid kodusaalis tunnistama tabeli keskmiku Ibrojet Palma nappi paremust 64:70 (14:17, 15:22, 19:13, 16:18).

Esimesel veerandil haaras ohjad Palma meeskkond, võites selle kolme punktiga. Üllatuslikult jätkus nende hoog tugeva lauavõitluse toel ka teisel veerandil ning poolajale mindi 10-punktilise eduga. Teada on, et turvaline selline edu ei ole ning tagaajajad teevad enamasti just kolmandal veerandil tugeva spurdi. Nii tuli ka Huesca kõigest nelja punkti kaugusele ja kõik jäi viimase veerandi otsustada. Punkt-punkti heitluses jäi napilt peale siiski Palma ja Huesca sai kirja kibeda kaotuse.

Rauno Nurger oli harjumuspäraselt meeskonna vedurite hulgas, kui 30 minutiga tõi 14 punkti (kahesed 4/5, kolmesed 0/1, vabavisked 6/7), haaras 5 lauapalli, andis kaks resultatiivset söötu, tegi ühe vaheltlõike, kaks pallikaotust ja neli viga. Nurgerit toetasid Martin Tyler Haws 14, Isaiah Trenell 11 ning Stojan Gjuroski 10 silmaga.

Väärt võidu saanud Palma poolelt tegid head tööd Francisco Javier Trujillo 14, Raven Louis Barber 13, Federico Melmonte 12 ning Mikel Cabodevilla 10 punktiga.

Huesca jaoks tähendab kaotus 2.-4. koha jagamist ning liiga liidrist Real Betisest ollakse juba maas 5 võiduga. Järgmisena tuleb võõral väljakul 26. jaanuaril vastu tabeli viimane CB Prati võistkond.

scroll to top