Huesca parimaks kerkinud Nurgeri panusest jäi Hispaania tippklubi järelkasvu vastu väheks

-Rauno Nurger | Foto: cbphuesca.com

Hispaania korvpalli tugevuselt teises liigas (LEB Gold) kaotas Rauno Nurgeri koduklubi Huesca Levitec 60:77 Barcelona Lassa duubelrivistusele.

Avaveerandi võitis Barcelona napilt 20:19, kuid vahe tehti sisse teisel veerandajal, mille Huesca 26:9 kaotas. 18-punktilisest kaotusseisust õnnestus Huescal kolmandal veerandajal tagasi mängida kolm silma, ent viimane neljandik kuulus taas võõrustajatele 17:15.

Rauno Nurger sai mänguaega 28 minutit ja viskas Huesca parimana 22 punkti (vabavisked 4/5, kahesed 9/13, kolmesed 0/1). Lisaks võttis ta 5 lauapalli, tegi ühe vaheltlõike, kaks pallikaotust ja 3 isiklikku viga. Stojan Gjuroski oli paremuselt teine skooritegija 11 punktiga. Võitjatele tõi Leandro Nicolas Bolmaro 30 punkti.

15 võidu kõrvale 13. kaotuse saanud Huesca langes turniiritabelis ühe koha võrra üheksandaks. Barcelona (9-19) jätkab 15. positsioonil.