fbpx
Close

Kalev/Cramoga mänginud Lokomotiiv-Kubani pallurid pääsesid viirusest, aga mitte karantiinist

Avatar
-Mantas Kalnietis | Foto: Siim Semiskar

Leedu korvpalliportaal Krepšinis.net avaldas kolmapäeval rõõmustava uudise, et VTB Ühisliiga klubis pallivad Leedu koondislased Mindaugas Kuzminskas ja Mantas Kalnietis BC Kalev/Cramo meeskonnalt koroonaviirust külge ei saanud.

Mäletatavasti mõned päevad enne Eestis kehtestatud eriolukorda Kalevi spordihallis tühjade tribüünide ees Krasnodari Lokomotiiv-Kubaniga kohtunud Kalev/Cramo meeskonnas avastati üks koroonaviirusesse nakatanu.

Lokomotiiv-Kubani meeskond pandi täies koosseisus pärast Eesti klubi poolt info edastamist koheselt karantiini ning nüüd tehti meeskonnaliikmetele ka testid, mis olid kõik negatiivsed.

“Kuigi kõik testid osutusid negatiivseteks, siis treenerid, mängijad ja tiimi abijõud jäävad endiselt karantiini. Suhtleme jooksvalt arstidega, kes jälgivad igapäevaselt kõigi karantiinis olevate inimeste tervist. Seni pole kellelgi ühtegi sümptomit olnud,” kommenteeris Lokomotiv-Kubani president Andrei Veditšev. Ta lisas: “Järgmine test on planeeritud 23. märtsile ja seni jäävad kõik kindlasti isolatsiooni.”

Krasnodari Lokomotiiv-Kuban (14-6) jäi VTB Ühisliiga tabelis mängude katkestamise hetkel 3. kohale, jäädes maha vaid kahest suurest ehk Moskva oblasti Himkist (18-1) ja Moskva CSKA-st (15-4). BC Kalev/Cramo (8-12) on 5. positsiooni, kuid selja taga olevatest konkurentidest mõned mängud rohkem pidanud.

scroll to top
Inline
Inline