Kasinalt visanud Raieste ja Baskonia duubel pidid leppima kaotusega

-Sander Raieste | Foto: Baskonia Facebook

Sander Raiestel ja Baskonia duublil tuli Hispaania tugevuselt kolmandas liigas (LEB Silver) vastu võtta kaotus Juaristi ISB meeskonnalt skooriga 66:74 (16:18, 22:12, 14:30, 14:14).

Mängu alustas paremini Baskonia duubel, kui pärast esimest poolaega juhiti 8 punktiga. Enamasti hakkab juhtuma kolmandal veerandajal ja nii ka selles kohtumises. Juaristi meestel kukkusid visked sisse. Meie koondislase tiimi visete puhul oleks justkui keegi korvile kaane peale pannud. Kolmas neljandik kaotati 16 punktiga ning mäng libises sellega käest.

Baskonia duubel viskas harukordselt kehvasti (kahesed 37%, kolmesed 20%) ning erandiks ei olnud ka Raieste, kes 26 minutiga viskas 9 silma (kahesed 3/8, kolmesed 1/6), hankis 5 lauapalli, andis 3 söötu, tegi ühe vaheltlõike, 3 pallikaotust ja 3 viga. Meeskonna parimad olid 14 silmaga Lautaro Tomas Lopez ja Tavario Earnest Miller.

Juaristi tiimi vedasid Jahvaughn Everald Pomell 19, Volodymyr Maurin 17 ja Marshall James Riodle 15 punktiga.

Liigatabelis asub nüüd Baskonia duubel 3 võidu ja 4 kaotusega 9. kohal. Järgmisena kohtutakse 14. novembril võõral väljakul Cantabria Estela meeskonnaga.