Kaspar Kitsing ja Trento said hooaja teises faasis esimese napi kaotuse

-Kaspar Kitsing | Foto: Siim Semiskar

Itaalia korvpalli U18 meistrivõistlustel pidid Kaspar Kitsing ja Trento esmaspäeval hooaja teises faasis vastu võtma kahe võidu kõrvale esimese kaotuse, kui 67:69 jäädi alla Veronale.

Samale vastasele kaotati samuti kahe silmaga ka turniiri algfaasis ning sel korral domineerisid mängu pigem vastased, kes avaveerandi võitsid 17.14 ning poolaja 34:29. Teisel poolajal sai Verona korraks ka vahe peaaegu kümnele silmale, kuid Trento tuli tagasi ja läks lõpus isegi juhtima. Otsustavad korvid viskas aga kodumeeskond ja tasuks mängu võit.

Eestlasest tagamängija Kaspar Kitsingu arvele jäi 5 punkti, Trento edukaim oli Luca Conti 16 ning Erik Czumbel 15 silmaga. Võitjate parimana tõi Omar Dieng 27 punkti.