Mait Peterson ja Bologna sammusid kindla võiduga veerandfinaali

-Mait Peterson (nr. 51) ja Bologna Virtus U16 | Foto: virtus.it

Itaalia U16 finaalturniiri kaheksandikfinaalis alistasid Mait Peterson ja Bologna Virtus 81:48 Piacenza Assigeco meeskonna, millega tagati ühtlasi koht veerandfinaalis.

Juba avaveerandil asus Bologna 23:11 juhtima ning poolajale siirduti 13-punktilises eduseisus. Kohtumine otsustati ära kolmandal veerandajal, mille Bologna 27:8 võitis. Kokkuvõttes tuli Piacenzal vastase 33-punktilist paremust tunnistada.

Algviisikus alustanud Peterson sai mängida ligi kaks minutit. Selle ajaga tal punktiarvet avada ei õnnestunud, eksides oma ainsal lähiviskel. Bologna resultatiivseimad olid võrdselt 15 punktiga Tommaso Tintori ja Arcangelo Guastamacchia. Kaotajate eest viskas Stipe Jelic 12 silma.

Bologna järgmiseks vastaseks on Bergamo Blu Orobica. Koha veerandfinaalis on taganud ka Joonas Riismaa kodumeeskond Siena Mens Sana Basketball Academy, kes läheb vastamisi Honey Sport City nimelise võistkonnaga.