fbpx
Close

Marten Lombiots: proovime Puidetile leida väljakutse mujalt Euroopast

Avatar
-Jaan Puidet | Foto: Siim Semiskar

Eesti korvpallikoondise kandidaat Jaan Puidet lõpetas hiljuti oma kolmanda hooaja Rootsi kõrgliigaklubis Jämtland ning sõnas Korvpall24.ee portaalile antud intervjuus, et sooviks edasi mängima siirduda pigem mõne soojema riigi liigasse. Küsisime Puidetit esindava Kokkuta Managementi agendilt Marten Lombiotsalt, kas eestlase jaoks on juba mingeid võimalusi ka silmapiiril.

“Oleme hoidnud silmad lahti, et praegu mõned kuud veel hooaega jätkata, aga üsna keeruline on see. Paljud liigad on lõppenud, mõned päris eksootilised kohad oleks, aga seal otsitakse hetkel pigem pikki mängumehi. Olukord on selline, et oleme klubidega juba suhelnud, et kes milliseid positsioone otsib, aga põhiline töö alles ootab ees,” selgitas Lombiots Korvpall24.ee veebilehele.

Hetkel puhkusel oleva Puideti puhul on tema senine tööandja Jämtland teinud ettepaneku lepingu pikendamiseks, kuid selle allkirjastamisega 26-aastane ja 191 cm pikkune tagamängija ja tema agent ei kiirusta: “Me võtame Jaaniga asja rahulikult, kuna hooajad alles lõppevad ning siis hakkavad klubid mängijaid otsima. Kolm aastat on ta Rootsis mänginud ning me hindame seda, et klubi tahab teda tagasi. See näitab, et ta on Jämtlandis hästi esinenud. Aga me proovime leida talle uue väljakutse mujal Euroopas. Sellega hakkame koos oma partneritega tööd tegema.”

Lombiotsa kinnitusel on korvpalliagendi kõige tulisem tööaeg umbes neli kuud: “Agenditöö kõrgaeg algab umbes maist ja lõpeb augusti lõpus. Aga mõned klubid alustavad otsingutega juba aprilli lõpus ning septembris ja oktoobris ning päris hooaja keskel toimub ka erinevaid liikumisi.”

Lisaks Puidetile esindab Kokkuta Management teiste seas veel ka koondislasi Martin Paasoja, Rait-Riivo Laanet, Tanel Kurbast, Kregor Hermetit, Kristjan Kitsingut ja Indrek Kajupanka.

scroll to top
Inline
Inline