Nurgeri heast mängust Hermeti endise koduklubi vastu ei piisanud

-Rauno Nurger | Foto: cbphuesca.com

Hispaania korvpalli tugevuselt teises liigas (LEB Gold) pidid Rauno Nurger ja Huesca Levitec tunnistama reedel koduplatsil Kregor Hermeti eelmise tööandja Lleida Forca nappi 77:74 paremust.

Skoorirohkelt kulgenud avaveerand kuulus Huescale 24:23 ja poolajaks juhiti 45:39. Kolmanda veerandaja mängisid võistkonnad 12:12 viiki ning määravaks sai viimane neljandik. Lõpuminutitel olid võõrustajad veel 69:67 ees, kuid Lleida Forca vastas 10:5 spurdiga ja võttis kolme punkti suuruse võidu.

Rauno Nurger sai mänguaega 29 minutit ning viskas 13 punkti (vabavisked 3/4, kahesed 5/7). Lisaks kogus ta 8 lauapalli, tegi ühe viskeblokeeringu ning 2 isiklikku viga. Tiimi parimana tõi Martin Tyler Haws 16 silma, võitjate resultatiivseimaks kerkis Filip Djuran 27 punktiga.

Turniiritabelis jätkab Huesca Levitec (17-14) kaheksandal kohal. Lleida Forca (16-15) on 11. positsioonil.