fbpx
Close

Priit Vene Tartu viimase sekundi võidust: oli õnne, aga õnn tuleb ise tuppa lasta!

-Priit Vene ja Tartu Ülikool | Foto: Siim Semiskar

-Priit Vene ja Tartu Ülikool | Foto: Siim Semiskar

OlyBet Eesti-Läti korvpalliliigas peeti kolmapäeval kõige põnevam vastasseis Viimsis, Karulaugu spordihoones, kus Tallinna Kalev/TLÜ võõrustas Tartu Ülikooli meeskonda. Võõrustajad võtsid viimaste sekunditeni põnevaks kujunenud kohtumises tänu Kregor Hermeti viimase sekundi kahesele 84:82 võidu.

Kui esimene poolaeg lõppes Tallinna Kalev/TLÜ 50:46 eduseisul ja tundus, et mõlemad tiimid liiguvad 100 punkti graafikus, siis mängu teisel poolel saadi kaitse paremini pidama. Selle faktori tõi eraldi välja ka Tartu peatreener Priit Vene.

“Tänane mäng oli üks pikk kannatuste jada, aga lõpuks saime võidu kätte ja see on kõige tähtsam. Esimesel poolajal viskasid nad küll 50 punkti, aga õnneks me saime ise ka sisse, nii et selle taha ei jäänud. Teisel poolajal saime oma kaitseplaani enamvähem toimima ja nagu ma ka meestele ütlesin, et mänge võidetakse viimase kahe minutiga,” analüüsis Vene Tartu meeskonna pressiteate vahendusel.

“Tegutsesime lõpus kindlamalt ja viimase lahendusega oli õnne ka, aga nagu öeldakse, et õnn tuleb ikka ise tuppa lasta,” võttis Vene kuldsete sõnadega mängu lõpu kokku.

Tartu Ülikool (9-10) on liigatabelis nüüd vahetult Tallinna Kalev/TLÜ (10-11) järel 8. kohal.

scroll to top