Raieste hea tegutsemine lauavõitluses tõi Baskonia duublile võidu

-Sander Raieste ja Baskonia duubelmeeskond | Foto: baskonia.com

Lauavõitlust valitsenud Sander Raieste ja Baskonia duubel said Hispaania tugevuselt kolmandas liigas (LEB Silver) tabelisse väärt võidu La Antigua C.B Tormesi meeskonna üle skooriga 74:57 (21:11, 15:14, 17:14, 21:18).

Mängule andis tooni juba Baskonia duubli kindel toimetamine esimesel veerandajal, mis võideti 10 punktiga. Ülejäänud mäng möödus tasavägisemalt, kuid Raieste klubi kontrolli all. Eriti tuli vahe sisse lauavõitluses, mille Baskonia duubelmeeskond võitis 48-33.

Eesti koondise ääremängija Raieste (205 cm) tõi 21 minutiga 6 punkti (kahesed 1/4, vabavisked 4/4) ning oli mängu parim 11 lauapalliga, millele lisaks andis 4 söötu, tegi 7 pallikaotust ning 3 viga. Meeskonna resultatiivseimad olid Ivan Munumer 18, Tavario Miller 13 ja Lautaro Tomas Lopez 11 silmaga.

C.B Tormesi meeskond tegi küll palju vaheltlõikeid (15), kuid mängu see nende jaoks ei päästnud. Võistkonna parimad olid Lucas Sacristan 18 silma ja Juan Ramon Castillo 11 punkti ning 11 lauapalliga.

Baskonia duubel asub liigatabelis 3 võidu ja 2 kaotusega kolmandal kohal. Järgmisena ootab Raieste meeskonda võõrsil 2. novembril Navarra Basket.