fbpx
Close

Rauno Nurger teenis Hispaanias kindla võidu tabeli tipu üle

-Rauno Nurger | Foto: Club Baloncesto Breogan SAD Facebook

-Rauno Nurger | Foto: Club Baloncesto Breogan SAD Facebook

Hispaania esiliigas (LEB Gold) sai Rauno Nurgeri meeskond kodusaalis kindla võidu Carramimbre CBC Valladolidi üle. Vastane on pidevalt tabeli tipus olnud ning säärane suur võit oli eriti magus. Lõppskooriks jäi 95:71 (29:16, 17:19, 29:15, 20:21).

CB Breogan spurtis kohe esimesel veerandil minema ning enam tagasi ei vaadanud. Korv võttis enamuse vastu, mis selle poole teele saadeti. Breogan tabas kaheseid 61% ja kolmeseid 52% ning Valladolidil seevastu sattus must päev olema (kahesed 33%, kolmesed 39%). Võimsa eesliiniga Breogan tegi puhta töö ka lauavõitluses (36 lauapalli Valladolidi 18 vastu).

Rauno Nurger viibis väljakul 18 minutit ning tõi selle ajaga seitse punkti (kahesed 2/2, vabavisked 3/4), noppis kaks lauapalli, andis ühe korvisöödu, pani kaks kulpi ja tegi ühe vea. Viis meeskonnakaaslast tõid kahekohalise arvu punkte: Marshawn Deva Powell 20, Dagoberto Miguel Rincon 14, Strahinja Gavrilovic 14, Soluade Chukwuemeka 13 ning Jose Salvador Frias 11.

Valladolidi poolelt olid parimad Frank Bartley 14 ja Niksha Alexander Federico-Azad 10 silmaga.

Ülitihedas tabelitipus on Breogan 14 võidu ja kaheksa kaotusega 5. kohal. Valladolid jätkab koos Delteco Gipuzkoa Basketiga tabeli tipus. Järgmisena kohtub Breogan 28. veebruaril võõrsil Caceres Patrimonio De La Humani meeskonnaga.

scroll to top