fbpx
Close

Rauno Nurgeri 20 punkti Huesca eest olid vastasele selgelt liiast

-Rauno Nurger | Foto: cbphuesca.com

-Rauno Nurger | Foto: cbphuesca.com

Eesti koondise keskmängija Rauno Nurger (208 cm) tuleb järgmisel nädalal omadele appi hea tunde pealt. Hispaania tugevuselt teises liigas (LEB Gold) võideti Caceres Patrimonio De La Humani võistkonda 75:68 (22:18, 20:20, 18:12, 15:18).

Huesca mehed olid mänguks väga hästi valmis, sest võimalus liiga võitmiseks on veel olemas ning eesmärk tõusta Hispaania kõrgseltskonda. Cacerese meeskond hoiti läbi mängu endast tagapool, kuigi otsustavat eduseisu ei suudetud saavutada. Huesca võidu võti oli hea tabavus lähedalt (58% kahesed) ning söödumäng.

Mängu selgelt parim ja head domineerivat mängu näidanud Nurger tõi 27 minutiga 20 punkti (kahesed 67%, vabavisked 80%), võttis 6 lauapalli, andis kaks resultatiivset söötu ja tegi kaks viga. Meeskonnakaaslastest paistsid silma harjumuspärased tegijad, kui Stojan Gjuroski tõi 15, Martin Tyler Haws 12 ning Agusti Sans Valls 10 silma.

Cacerese poolelt tegid korraliku mängu Daniel Trist 15 punkti ja 9 lauapalliga ning Daniel Timothy Sapp 12 silmaga.

Tabelis tõusis Huesca 14 võidu ja 8 kaotusega tagasi teisele kohale. Järgmisena kohtutakse 22. veebruaril lähirivaali Chocolates Trapa Palencia meeskonnaga, kuid Nurger on sel ajal abis Eesti koondisel ning teised mehed peavad kastanid tulest välja tooma.

scroll to top