Rauno Nurgeri kaksikduubel vedas Huesca teisel lisaajal võidule

-Rauno Nurger | Foto: Siim Semiskar

Eesti koondise keskmängija Rauno Nurger mängis Hispaania tugevuselt teises liigas (LEB Gold) Covirano Granada meeskonnaga ning võitis tulise heitluse pärast teist lisaaega tulemusega 89:82 (7:18, 21:19, 14:14, 19:10, 10:10, 18:11).

Mäng algas mõnevõrra ootamatult Granada meeskonna paremusega ning esimene veerand kaotati 11-punktiga. Seejärel mäng võrdsustus, kuni viimase veerandi lõpus jätkuvalt viiginumbrid vastu vaatasid. Pärast teist lisaaega viis võidu koju Huesca tiim ning suur osa võidust oli meie mehe õlgadel.

Nurger vedas tiimi kaksikduubliga, kogudes 31 minuti jooksul 13 punkti ja 11 lauapalli, lisaks tegi ühe vaheltlõike, pani ühe kulbi ja tegi 3 viga. Meeskonna resultatiivseimad olid Martin Tyler Haws 22, Lukas Auckliner 14 ja Isaiah Trenell Johnson 13 silmaga.

Vastaste parimad oli Sergio Olmos Pardo 14, Carlos Cobos Ortega ja Josep Perez Tomas mõlemad 13 punktiga.

Liigatabelis asub Huesca 7 võidu ja 2 kaotusega teisel kohal. Sama palju võite ja kaotuseid on meeskondadel esimesest neljanda kohani. Järgmisena kohtub Huesca 27. novembril võõral väljakul ZTE Real Canoe N.C meeskonna vastu.