Siim-Sander Vene ja Gran Canaria olid vastasest taas paremad

-Siim-Sander Vene | Foto: Karl Rinaldo

Viimati Hispaania korvpalli kõrgliigas neljamängulise ja Euroliigas koguni kümnemängulise kaotusteseeria lõpetanud Siim-Sander Vene koduklubi Herbalife Gran Canaria jätkas head hoogu ka laupäeval, kui koduses meistrisarjas mängiti 85:76 üle turniiritabeli neljas meeskond Malaga Unicaja.

Gran Canaria asus avaveerandil 22:19 juhtima ja poolajaks oli nende eduseis 49:36. Kolmanda veerandaja 23:20 paremusega õnnestus külalistel vahet kolme silma võrra vähendada ja ka viimane neljandik kuulus neile 17:16, kuid kokkuvõttes sai Gran Canaria kätte üheksapunktilise võidu.

Algviisikus alustanud Siim-Sander Vene mängis veidi rohkem kui 8,5 minutit, aga punktiarve jäi avamata. Ta eksis ühel lähi- ja kaugviskel, tegi vaheltlõike ja ühe isikliku vea. Marcus Eriksson tõi Gran Canaria eest koguni 26 punkti ja Malaga parim oli Kyle Wiltjer 17 punktiga.

Turniiritabelis jätkab Gran Canaria kaheksa võidu ja 15 kaotusega 14. kohal. Malaga (14-9) langes koha võrra ja asub nüüd viiendal positsioonil.