Sten-Timmu Sokk ja Iraklis ei jätnud play-offis vastasele mingit võimalust

-Sten Sokk ja Thessaloniki Iraklis | Iraklis BC Facebook

Kreeka korvpalli esiliigas tehti kolmapäeval algust poolfinaalseeriaga, kus lööb kaasa ka Sten-Timmu Soku kodumeeskond Thessaloniki Iraklis. Avamängus alistati põhiturniiri viies Charilaos 94:59.

Iraklis võitis koduseinte toel esimese veerandaja 29:19 ja poolajaks oli eduseis 53:28. Kolmanda veerandajaga suurenes vahe 32 punktile ning koos viimase neljandiku 16:13 paremusega võeti Charilaose üle suur võit.

Sten-Timmu Sokk mängis ligi 21,5 minutit ning viskas 10 punkti (vabavisked 1/1, kahesed 3/4, kolmesed 1/1). Veel võttis ta ühe lauapalli, andis 5 korvisöötu, kaotas korra palli ja tegi 3 isiklikku viga. Kostas Kakaroudis oli Iraklise parim 24 punktiga, Charilaose eest tõi Stefan Djordjevic 13 silma.

Teises paralleelselt toimunud poolfinaalmängus teenis Kastoria 90:82 võidu Karditsase üle. Finaali pääsevad tiimid, kes on seerias kolm võitu kätte saanud.