Suure edu maha mänginud Raadik ja Jämtland said lisaajal valusa kaotuse, Puidet vigastusega väljas

-Toomas Raadik | Foto: KFUM Jämtland Basket Facebook

Toomas Raadiku ja Jaan Puideti koduklubi Jämtland Basket mängis viimasel veerandil suure eduseisu maha ning pidi lisaajal Lulealt vastu võtma valusa 95:98 (25:17, 24:21, 23:15, 13:32, 10:13) kaotuse.

Pingilt alustanud Raadik viibis väljakul 20 minutit, viskas 2 punkti (kahesed 1/1), võttis viis lauapalli, tegi kolm vaheltlõiget, neli pallikaotust ja ühe isikliku vea. Viimased kolm kohtumist vahele jätnud Puidetit vaevab vigastus, kui pikalt eestlane platsilt eemal peab olema pole teada.

Jämtlandi resultatiivseimatena tõid Justin Gordon 24 ja Steven Haney 21 silma. Lulea poolelt kerkis üleplatsimeheks Brandon Rozzell 32 punktiga.

Hetkel hoiab eestlaste koduklubi liigatabelis kuuendat kohta. Järgmise mängu peab Jämtland (5-7) kahe nädala pärast 6. detsembril, kui külla sõidetakse Norrköpingi Dolphinsile (5-7).