fbpx
Close

Tallinnas ennast skautidele näidanud Venemaa noor staar võtab nime NBA draftist maha

Avatar
-Nikita Mihhailovski | Foto: vtb-league.com

Korvpalliportaal Eurohoops kirjutas teisipäeva hommikul, et Venemaa korvpalli üks suuremaid tulevikutalente Nikita Mihhailovski võtab oma nime NBA draftist tagasi ning jätkab veel vähemalt ühe hooaja VTB Ühisliiga klubis Saraatovi Avtodoris.

19-aastane ja 202 cm pikkune viskav tagamängija sai jaanuari lõpus just Tallinnas toimunud kohtumises BC Kalev/Cramo vastu ennast NBA skautidele näidata, kui kohal olid vähemalt 18 erineva tiimi talendiotsijad. Korvpall24.ee info kohaselt olid esindatud: Boston Celtics, Houston Rockets, Detroit Pistons, Clevelend Cavaliers, Oklahoma City Thunder, LA Clippers, Miami Heat, Brooklyn Nets, Utah Jazz, LA Lakers, Philadelphia 76ers, Denver Nuggets, Milwaukee Bucks, Dallas Mavericks, Memphis Grizzlies, Washington Wizards, Minnesota Timberwolves ja Charlotte Hornets.

Mihhailovski mängis tänavusel hooajal Avtodoris korralikke minuteid, kui kogus 18 kohtumisega keskmiselt 18,2 minutit, 6,4 punkti, 2 lauapalli ja 1,4 resultatiivset söötu.

Mihhailovski agent Igor Rubin selgitas väljaandele Izvestia, et tema klient otsustas oma nime NBA draftist maha võtta ja pikendada lepingut senise koduklubi Avtodoriga. “Meie plaanid lükkas ümber see, et suuremad skautimised ja individuaalsed treeningud jäeti kõik ära. Otsustasime asjadega mitte kiirustada. Nikita jääb 2020/21 hooajaks Avtodori ja annab ennast üles 2021. aasta NBA draftis,” rääkis Rubin.

Kuna Avtodor osaleb uuel hooajal tõenäoliselt ka kas korvpalli Meistrite liigas või FIBA Europe Cupis, siis saab Mihhailovski lisaks VTB Ühisliigale ennast proovile panna ka eurosarjas. Juba neljandat hooaega Avtodoris alustav noormees andis ennast juba üles ka 2019. aasta NBA draftis, kuid sarnaselt tänavusele võttis oma nime tagasi.

scroll to top
Inline
Inline