Üleplatsimees Rauno Nurger säras Huesca eest kaksikduubliga

-Rauno Nurger ja CB Huesca | Foto: cbphuesca.com

Hispaania korvpalli tugevuselt teises liigas (LEB Gold) pidi Rauno Nurgeri kodumeeskond Huesca Levitec võtma reedel võõrsil 74:86 kaotuse vastu Coruna Leyma tiimilt.

Coruna võitis korviderohke avaveerandi 26:24 ning tugev teine veerandaeg andis neile poolajaks 50:36 eduseisu. Viimaseks neljandikuks paisus vahe 16 punktile ja vaatamata Huesca neljanda veerandaja 19:15 paremusele tuli kokkuvõttes tunnistada vastaste 12-punktilist paremust.

Rauno Nurger sai mänguaega 34 minutit ja viskas 20 punkti (vabavisked 2/2, kahesed 9/15). Veel võttis ta 11 lauapalli, andis 4 korvisöötu, tegi 3 vaheltlõiget, kaotas kahel korral palli ja tegi 3 isiklikku viga. Stojan Gjuroski lisas 17 silma, võitjate resultatiivseim oli Tyler Francis Sabin 19 punktiga.

Turniiritabelis hoiab Huesca (18-15) üks voor enne põhihooaja lõppu kümnendat kohta, neli meeskonda on ühe võidu kaugusel. Coruna (13-20) on 12. positsioonil.