fbpx
Close

Kreeka kõrgliiga sihiks võtnud Sten Sokk esitas Iraklise fännidele väljakutse

-Sten Sokk | Foto: Iraklis BC Facebook

-Sten Sokk | Foto: Iraklis BC Facebook

Eesti korvpallikoondise mängujuht Sten Sokk maandus laupäeval Thessalonikis, et liituda oma uue hooaja klubi Iraklisega. Kreekas tugevuselt teises liigas palliv klubi alustab ettevalmistust esmaspäeval.

“Mul on raske reis selja taga, kuid esimesed muljed on olnud ideaalsed. Olen kaua aega tahtnud tulla Kreekasse mängima ning on au Iraklise suguses klubis mängida. Loodan, et alustame samm-sammult ja saavutame midagi,” sõnas Sokk esimeses intervjuus klubi Facebooki lehe vahendusel.

“Klubil on kõrged ootused jõudmaks kõrgliigasse, seega loodan tõesti, et suudan omalt poolt aidata. See on minu peamine eesmärk siin,” kinnitas 29-aastane ja 184 cm pikkune mängujuht.

Sokk andis Iraklise poolehoidjatele edasi ka sõnumi, et ta teab, et Kreeka korvpallifännid on maailma parimad ning ta loodab klubi poolehoidjaid kõiki saalis näha. “Tahan, et te vähemalt igas kodumängus tõestaksite mulle, et olete parimad fännid.”

Koos Sokuga alustab Iraklises tänavu hooaega ka leedulasest äär Edvinas Šeškus, kes mängis paar aastat tagasi Pärnu Sadamas ning on Sokule seetõttu tuttav mängumees.

“Ma tean Šeškust päris hästi ning tema siinolek muudab hooaja alguse kindlast mulle kergemaks, et alustada meeskonnaga ühise keele leidmist. Olen ka kreeklastest mängijate kohta taustatööd teinud ning korvpalluritena tean neid juba veidi. Ootan väga, et saan neid ka inimestena tundma õppida,” sõnas tagamees.

Sokk kinnitas, et on valmis Kreeka esiliiga raskeks hooajaks: “Ootan väga seda väljakutset ning tahan väga anda endast parima ja jõuda kõrgliigasse.”

scroll to top