Kriisa ja Žalgiris II pidid valusa neljanda veerandaja tõttu leppima kaotusega

-Kerr Kriisa | Foto: Žalgiris TV

Leedu korvpalli esiliigas tuli Kerr Kriisal ja Kaunase Žalgirise duubelmeeskonnal vastu võtta 65:76 kaotus Joniškio Delikatesaselt.

Žalgirisele kuulus avaveerand 14:11 ja poolajaks oli nende eduseis 35:30. Delikatesas püsis siiski mängus ja viimasele neljandikule mindi vastu vaid kolmepunktilises kaotusseisus. Külalised panidki lõpuks oma paremuse maksma, kui järgneva kümne minutiga visati 23 silma kodumeeskonna üheksa vastu ja nii nopiti 11-punktiline võit.

Algviisikus alustanud Kerr Kriisa teenis mänguaega ligi 30 minutit ja viskas selle ajaga 7 punkti (kahesed 2/6, kolmesed 1/3). Tema nimele jäi veel 3 lauapalli, üks korvisööt, pallikaotus ja 3 isiklikku viga.

Lukas Uleckas oli võõrustajate parim 17 punktiga, Vitalijus Kozys tõi 11 silma. Delikatesase resultatiivseimaks kerkis Šarunas Beniušis 21 punkti ja 6 lauapalliga, Rytis Biliartas lisas 19 silma.

Järgmise mängu peab Žalgirise duubelmeeskond juba homme, kui võõrsil minnakse vastamisi sama tiimi, Delikatesasega.

7 võitu ja 7 kaotust kogunud Žalgiris asub liigatabelis seitsmendal kohal. 9 võitu ja 5 kaotust saanud Delikateses jätkab teisena.