Rauno Nurgeri klubi alustas Hispaanias hooaega suure võiduga endise pärnaka vastu

-Rauno Nurger | Foto: Siim Semiskar

Eesti koondise keskmängija Rauno Nurgeri (208 cm) uus koduklubi Leche Rio Breogan alustas favoriidile omaselt Hispaania esiliigas (LEB Gold) hooaega suure võiduga. Tulemusega 91:68 (34:16, 22:10, 21:11, 14:31) tehti võõrsil tuul alla Tau Castello meeskonnale.

Veel eelmisel hooajal kõrgliigas (ACB) mänginud klubi on hästi komplekteeritud ning ollakse ühed favoriidid esiliiga võidule. Tau Castello meeskonnale ei jäetud hooaja avamängus mingit võimalust. Viimasel veerandil lasti platsile rohkem vahetusmehi ning see andis võimaluse vastasel vahe viisakamaks mängida.

Ühtlase mänguaja juures paistsid Breogani poolelt enim silma 15 punkti visanud Dagoberto Miguel Rincon ja Alexandru Lucian Olah. Nurgeri saagiks jäi 17 minutiga 4 punkti (kahesed 2/2), 5 lauapalli, üks resultatiivne sööt ning vaheltlõige.

Tau Castello poolelt tõi hiljuti Pärnu Sadamas pallinud Henri Wade-Chatman 16 silma ja Joan Catala 12 punkti. Eriti jättis soovida meeskonna söödumäng, sest Breogan andis 13 korvisöötu enam.

Järgmisena kohtutakse 5. oktoobril koduväljakul Liberbank Oviedo Baloncesto klubiga.