fbpx
Close

Siim-Sander Vene: kõige hullem ei olnud, aga kui kotti saad, on raske midagi head öelda

-Siim-Sander Vene | Foto: Siim Semiskar

-Siim-Sander Vene | Foto: Siim Semiskar

Eesti korvpallikoondis kaotas reedel MM-valikmängus Saku Suurhallis 73:80 Gruusiale. Meeskonna ühe liidri Siim-Sander Vene sõnul oli kahju mõlemal poolajal kahest perioodist, kus eestlaste head tagasitulekukatsed jäid mõne rumala lahenduse tõttu poolikuks.

Mis oli Vene arvates Gruuisa võidu võti? “Korvi alt tegid ära meile. Kui esimese korraga ei teinud, siis said ründelaua ja teise korraga ikka tegid. Mõlemal poolajal saime korraks enam-vähem (mängu käima), kuid andsime enda mõne lollusega neile kergeid korve ja jäime jälle suurelt taha,” kommenteeris ääremängija vahetult pärast mängu Korvpall24.ee portaalile.

Peaaegu 31 minutit platsil viibinud ja 12 silma kogunud Vene lisas: “Mitu momenti oli, kus olime jooksma saamas, kuid andsime palli grusiinidele kohe tagasi ja nad said lihtsa korvi. Sellised olukorrad tapavad rütmi ja mängupilti.”

“Ma ei ütleks, et nende pikad ka liiga lihtsalt palli said, kuigi mingitel hetkedel läks pall nendeni ka liiga kergelt ja siis nad tegid oma ka ära. Kui me esimese olukorra raskeks tegime, siis nad panid mööda, aga nad said tihti ründelaua ja vormistasid ikka punktid,” jätkas hetkel klubiotsingutel olev mängumees oma mõtteid.

Esmaspäeval jätkab Eesti koondis valiksarja võõrsil Saksamaa vastu. Vene enda sõnul vastasest veel midagi ei tea: “Veel ei ole midagi vaadanud. Praegu just lõppes see üks mängu, nüüd hakkame teisele keskenduma. Kaotus on kaotus, ega see olukorda paremaks ei teinud… kõige hullem ei olnud, aga kui kotti saad, siis on raske öelda, et midagi head oli.”

scroll to top