fbpx
Close

Tallinna Kalevi omanik Jantson: mul on kogu südamest hea meel, et Müürsepp on alustamas peatreenerikarjääri

-Martin Müürsepp | Foto: Siim Semiskar

-Martin Müürsepp | Foto: Siim Semiskar

Sel nädalal tabas kohalikku korvpalli üllatusuudis, kui Tallinna Kalev/TLÜ meeskond teatas, et peatreener Gert Kullamäega otsustati ühiselt koostöö lõpetamises. Kullamäe selgitas kohalikule meediale, et lahkumiseni viisid vastuolud meeskonna omaniku Sten-Erik Jantsoniga. Jantson kommenteeris olukorda sotsiaalmeedias ja rõhus sellele, kui hea meel on tal selle üle, et Martin Müürsepp saab lõpuks võimaluse ennast peatreenerina proovile panna.

“Tallinna Kalev suutis esimesel poolaastal võita Eesti võistkondadest ainult Valgat ja Raplat. See oli kergelt öeldes lati alt minek. Kas tehtud otsused on head või halvad saame öelda kevadel,” alustas Jantson oma pöördumist.

Edasi lisas ta konkreetselt Müürsepa peatreeneriks tõusmise teemal: “Küll aga on mul siiralt kogu südamest hea meel, et üks mu parimaid sõpru on valmis elus keerama järgmise peatüki ja alustama peatreenerikarjääri. Olen isiklikult Martinile toeks nii nagu oskan ja olen veendunud, et kogu meie võistkond eesotsas mängijate, Kalle (Klandorfi), Oliver (Lälli) ja Brett (Nõmme) teevad sama. Igati vägev värk, kui mõelda minevikku ja vaadates tulevikku – 1996. aastal läks Martin Müürsepp Tallinna Kalevist unistusteliigasse NBA, täna 2019. aastal alustab Martin oma peatreenerikarjääri just Tallinna Kalevist. Kas ees ootavad CSKA ja Maccabi, näitab aeg. Meie aga hoiame pöialt ja oleme toeks Martinile tema uues ametis!”

Mängijana NBA parkettidel pallinud ning arvukates Euroopa tippklubides ilma teinud 44-aastane Müürsepp alustas abitreenerina BC Kalev/Cramos, kus töötas aastatel 2010-17. Sinna aega jääb ka hetk 2013. aastal Valgevene koondise abitreeneritoolil. Alates 2018. aasta algusest tegutses ta Gert Kullamäe abilisena Tallinna Kalevis.

Tallinna Kalev/TLÜ meeskonda ootab jaanuaris veel kolm mängu, kui 19. ja 23. kohtutakse koduses Sõle spordikeskuses vastavalt Läti Ülikooli ja Riia VEF-iga ning 27. jaanuaril sõidetakse külla Valmiera Glass VIA-le.

scroll to top