fbpx
Close

VEEL ÜKS ÜLLATUS! Gert Kullamäe lahkus Tallinna Kalev/TLÜ peatreeneritoolilt

-Gert Kullamäe | Foto: Siim Semiskar

-Gert Kullamäe | Foto: Siim Semiskar

Kui aastavahetusel lahkus ametist Rapla Avis Utilitas korvpallimeeskonna peatreener Aivar Kuusmaa, siis reedel tuli Eesti korvpallis järgmine sama kaaluga üllatusuudis, kui Tallinna Kalev/TLÜ ja Gert Kullamäe lõpetasid poolte kokkuleppel koostöö.

Tallinna Kalevi meeskonna peatreeneriks asus Kullamäe täpselt aasta tagasi ehk 2018. aasta jaanuaris ning tõi enda kõrvale abitreeneriks Martin Müürsepa. Toda hooaega oli tiimi juhendajana alustanud Raido Roos, kes aga varsti pärast hooaja algust ametist vabaks sai. Kuni Kullamäe tulekuni juhendas meeskonda Kalle Klandorf.

Tallinna Kalev avaldas uudise oma Facebooki kontol sellise tekstiga: “Tallinna Kalev/TLÜ annab teada, et tänasest ei ole Gert Kullamäe meie esindusmeeskonna peatreener. Gerdi ja meeskonna koostöö on olnud edukas ning täname teda panuse eest klubi professionaalsemaks muutumisel. Meeskond on tänu tema panusele heas seisus ja jätkab play-offi kursil. Klubi ja peatreeneri teed läksid lahku poolte kokkuleppel. Soovime Gerdile edu tema edasistes tegemistes! Klubi treenimise võtab üle senine treenerite meeskond – Martin Müürsepp, Brett Nõmm ja Kalle Klandorf.”

Klubi infokillust ei ole võimalik konkreetselt välja lugeda, kellest saab tiimi peatreener, kuid eeldatavasti on selleks Martin Müürsepp.

Aastal 2009 pika ja eduka mängijakarjääri lõpetanud Kullamäe karjäär treenerina algas Tartu Ülikool/Rockis abitreenerina ning aastatel 2012-17 oli ta Tartu tiimi peatreener ning viis 2015. aastal meeskonna Eesti meistriks.

Kullamäe lahkumine Tallinna Kalevist on seda üllatavam, et meeskond hoiab 9 võidu ja 7 kaotusega hetkel liigatabelis 6. positsiooni ja Eesti tiimidest kolmas.

scroll to top