fbpx
Close

Teamshield’i küsimusmängus meenutame Indrek Reinboki karjääri algusaegu

Avatar
-Indrek Reinbok BC Pirita särgis hooajal 2007/08 | Foto: Siim Semiskar

Korvpallipodcastis “Möödavise” keskenduti sel nädalal BC Kalev/Cramo tegemistele, kui stuudio skäis külas tiimi abitreener Indrek Reinbok. Paljud aga mäletavad kindlasti ka Reinboki tegusid korvpalliväljakutelt, kui mees kündis 11 hooaega ka Eesti meistriliiga vagu.

TeamShield’i küsimusmängus vaatamegi tagasi mehe mängijakarjääri algusaegadesse ning küsime: mis meeskonnas tegi Indrek Reinbok Eesti kõrgliigas debüüdi? Vihjeks niipalju, et see toimus aastatuhande vahetuse paiku ning üks hooaeg selle tiimi särgis jäigi Reinbokile ainsaks.

Vastused saab saata meiliaadressile info@korvpall24.ee või Korvpall24.ee Facebooki lehe sõnumitesse.

Loositud sai ka eelmise küsimusmängu võitja, kelleks osutus Martin Kivimäe. Martin, selleks, et auhind kätte saada, viska pilk peale TeamShield.com’i Facebooki lehele ja hakka seda jälgima. Seejärel võta ühendust PVK Tradinguga (info@pvktrading.eu), kirjutades, millises suuruses särki endale soovid ja millise nime selja peale lased kirjutada.

TeamShieldi pakutavate toodete ja võimalustega saab tutvust teha kodulehel Teamshield.com. Lisainfot saab aadressil info@pvktrading.eu või telefonil 56287666.

Kuula kogu saadet uuesti (küsimusmäng alates 55.37):

scroll to top
Inline
Inline