Kaksikduublile lähedal olnud Kuuba ei suutnud Livornot veerandfinaalis kaotusest päästa

-Gregor Kuuba | Foto: Pallacanestro Don Bosco Livorno Facebook

15-aastase Gregor Kuuba koduklubi Livorno Don Bosco teekond Tarantos toimuval Itaalia U16 vanuseklassi meistrivõistluste finaalturniiril sai otsa veerandfinaalis, kus jäädi 58:63 alla Bassano Oxygen Basketile.

Avaveerandi 15:18 kaotanud Livorno pääses teise neljandiku alguses korraks küll ühe punktiga juhtima, ent poolajaks oldi taga 32:40. Kolmanda veerandi lõpuks oli vahe vähenenud viiele ja viimase minuti alguseks kolmele punktile, kuid lähemale Livorno enam ei jõudnud.

Algviisikusse kuulunud Kuuba arvele kogunes ligi 32 mänguminutiga 9 punkti (kahesed 1/5, kolmesed 1/2, vabavisked 4/4), 9 lauapalli, üks resultatiivne sööt, 3 vaheltlõiget ja 2 isiklikku viga.

Livorno resultatiivseimaks kerkis Dario Mazzantini, kes viskas 17 punkti. Võitjate parim oli kaksikduubli teinud Destiny Agbamu 20 punkti ja 18 lauapalliga.