fbpx
Close

Aastaid Itaalias tiirelnud Hugo Erkmaa naaseb mängima isa käe alla

-Tom Kaldre, Romet Käämer ja Hugo Erkmaa | Foto: KA Tallinna Kalev

-Tom Kaldre, Romet Käämer ja Hugo Erkmaa | Foto: KA Tallinna Kalev

Uuel hooajal esiliigas kõrgeid kohti jahtima asuv KA Tallinna Kalevi meeskond teatas kolmapäeval, et Itaaliast naaseb klubi aitama ka tagamängija Hugo Erkmaa. See tähendab, et Erkmaa Korvpallikoolist välja kasvanud noormees saab uuel hooajal mängida peatreenerist isa Aivo Erkmaa käe all.

Aastaid Itaalias nii noortetasemel kui ka madalamates meesteliigades pallinud endine Eesti noortekoondislane kuulus eelmisel hooajal Napoli Ge.Vi. Basketi ridadesse.

20-aastane ja 194 cm pikkune tagamees tegi lõppenud hooajal Itaalia tugevuselt kolmandas liigas ehk Serie B-s kaasa 34 kohtumises ning kogus keskmiselt 15,6 minutiga 3,8 punkti, 2 lauapalli ja 1,2 resultatiivset söötu.

KA Tallinna Kalevi tagaliinis võtavad uuel hooajal koha sisse ka mitmed teised huvitavad Eesti korvpallurid, kui tiimiga on liitunud Tom Kaldre, vigastuspausilt naaseb Erki Kuhi ning mullusest koosseisust jätkavad ka Martin Jurtom, Romet Käämer ja Daniel Beilinson.

Välismaalt on akadeemia esindusmeeskond ennast tugevdanud albaanlase Enes Kita, rootslase Luka Babici, lätlase Aigars Hermanise ja montenegrolase Vladimir Stijepoviciga.

scroll to top