fbpx
Close

EELVAADE | Eelmine kord ei õnnestunud, võib-olla sel korral… Kalev/Cramo läheb VTB mängule taas favoriidina

-BC Kalev/Cramo | Foto: Siim Semiskar

-BC Kalev/Cramo | Foto: Siim Semiskar

BC Kalev/Cramo korvpalliklubi jätkab VTB Ühisliigat esmaspäeva õhtupoolikul, võõrustades Kalevi spordihallis lähirivaali Krasnojarski Jenisseid. Kohtumine algab kell 19.00 ning otsepilti vahendab Kanal 12 ja Postimees.ee.

Kalev ja Jenissei kuuluvad koos Saraatovi Avtodoriga kolmesesse gruppi, kes on kogunud 6 võitu ja 9 kaotust, kohad kaheksas kuni kümnes. Ühisliigas pääsevad play-offi teatavasti just kaheksa paremat meeskonda ning kui tagaotsa-klubid Riia VEF (4-13), Zielona Gora (3-11), Permi Parma (3-12) ja Minski Tsmoki (2-13) imet ei tee, peaks viimase edasipääseja selgitama nimetatud kolmik. Ühisliiga põhiturniiril mängib iga meeskond 26 kohtumist.

Tänavuses esimeses omavahelises kohtumises võitsid Donaldas Kairyse hoolealused Jenisseid võõrsil 88:80. Juba avapoolajal suure vahe (54:34) sisse teinud kalevlastele tõi detsembris peetud mängus 25 punkti Chavaughn Lewis, Branko Mirkovic lisas 20 punkti. Jenissei viimane võit Kalevi üle pärineb aga täpselt kahe aasta tagant.

Kui Kalevil on meeles äsjane valus kaotus Riia VEF-ile, siis Krasnojarsk teenis viimati võõrsil kindla võidu Zielona Gora üle. Oleg Okulovi meeskonna mängu vedas antud kohtumises USA trio Alex Youngi, D’Angelo Harrisoni ja John Robersoni kõrval lätlane Martins Meiers, kes kogus 15 punkti ja 7 lauapalli. Erinevalt enamikest Ühisliiga klubidest pole Jenissei tänavu oma seitsmest leegionärist kedagi veel ära saatnud.

Pärast esmaspäeva lendab Kalev kohe pea 2000 kilomeetri kaugusele Saraatovisse, kus kohtub juba neljapäeval järjekordses väga olulises mängus Avtodoriga. Veebruari teises pooles Kalevil Ühisliigas mänge kavas pole.

Optibeti spordiennustuses on taas kindlaks favoriidiks Kalev/Cramo. Mäletame hästi, kuidas viimases mängus Riia VEF-i vastu poleks koefitsientide järgi tohtinud Läti klubi Cramole kuidagi vastu saada, reaalsus kujunes aga teistsuguseks.

Esmaspäevase mängu võidukoefitsiendid on Kalev/Cramol hetkel 1,56 ning Krasnojarski Jenisseil 2,33.

Võrdseks muutuvad ennustusportaali hinnangul võimalused juhul, kui Venemaa tiim saab händikäpina 3,5 punkti ette.

* Otse koefitsientide juurde saab pildil klõpsates ning Optibeti konto saab endale registreerida SIIN.

scroll to top