Neidude U18 koondis ei saanud Balti matši viimases mängus Leedule vastu

-Janne Pulk | Foto: Siim Semiskar

Eesti neidude U18 korvpallikoondis jäi Riias toimunud Balti matši viimases mängus Leedu eakaaslastele kindlalt 59:99 alla.

Leedu asus juba esimese veerandaja lõppedes 34:13 juhtima ning poolajaks kasvatati eduseis 41 punktile. Kolmas veerandaeg kulges tasavägisemalt, mille eestlannad küll 18:21 kaotasid. Viimane neljandik siiski 15:11 võideti, kuid kokkuvõttes tuli tunnistada vastase 40-punktilist paremust.

Janne Pulk oli Eesti poolelt parim 19 punktiga. Berit-Annabel Loomägi lisas 9 silma. Võitjate eest viskas 20 punkti Kristina Masionyte. Dalia Donskichyte tõi 17 punkti ja 9 lauapalli.

Turniiri läbis kaotuseta Leedu, kaks võitu sai kirja Läti. Oma ainsa võidu teenis Eesti Rootsi üle, kes kaotas kõik kolm mängu.